Uzņēmums

SIA “Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija” ir viens no vadošajiem medicīnas preču un tehnoloģiju piegādātājiem un ieviesējiem Latvijā, un ir viens no labākajiem ekspertiem jaunu slimnīcu, klīniku un nodaļu tehnoloģisko risinājumu projektēšanā un realizēšanā Latvijas slimnīcās.

Paralēli ikdienas aktivitātēm notiek attīstība jaunos virzienos, tostarp slimnīcu laboratoriju automatizācijas virzienā un medicīnas tehnoloģiju informātikas tīklu attīstīšanā. Tiek pētītas iespējas attīstīties arī citos jaunos, inovatīvos virzienos.

450+

Realizēti projekti

420

Pastāvīgie klienti

 

17

Darbinieki

1998

Gadu pieredze

Vēsture

SIA "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija" dibināta 1998. gadā. Sākotnēji kompānijas darbības virziens bija vienkāršu medicīnas ierīču un vienreizlietojamo medicīnas izstrādājumu izplatīšana Latvijas tirgū. Laikam ritot, tika izveidota medicīnas aparatūras servisa un apkalpošanas nodaļa. Sākām tirgū ieviest tehniski arvien sarežģītākas tehnoloģijas un ierīces. Tika uzsākti un realizēti arvien lielāki un sarežģītāki projekti.

Kompetence

 
Preču izplatīšana

Esam lokāls preču un aparatūras izplatītājs daudziem pasaules vadošajiem medicīnas preču un aparatūras ražotājiem.

 
Pieredze medicīnā

Kompānijai un tās darbiniekiem ir liela pieredze tādās augsti specializētās medicīnas nozarēs kā sirds ķirurģija, aritmoloģija, invazīvā kardioloģija, neiroķirurģija, laboratorijas diagnostika, neatliekamā medicīniskā palīdzība, vispārējā ķirurģija.

 
 
Plānošana un celtniecība

Kompānijai ir plaša pieredze slimnīcu infrastruktūru plānošanā un celtniecībā.

 
Piegāde / Uzstādīšana

Ir uzkrāta pieredze tehnoloģiju piegādāšanā un uzstādīšanā sekojošās jomās: operāciju zāļu, neatliekamās palīdzības dienesta, centrālās sterilizācijas nodaļu, klīniskās laboratorijas un tām atbilstošo aparatūru, tehnoloģiju plānošana, piegādē un uzstādīšanā.

Profesionalitāte

Visiem komandas locekļiem pārdošanā un biznesa attīstībā, kā arī tehniskā atbalsta departamentā ir augstākā medicīniskā vai tehniskā izglītība. Kvalifikācija tiek nepārtraukti paaugstināta, piedaloties dažādu ražotāju organizētos semināros un kursos vairākas reizes gadā. Kompānija ir nepārtrauktā attīstībā ar skaidriem stratēģiskiem uzstādījumiem un risinājumiem katram biznesa gadam, projektam, instalācijai. Komandas pieredze un prasmes ir garants tehnoloģiski un klīniski sarežģītu projektu veiksmīgai realizācijai.

Lai sazinātos un iegūtu nepieciešamo papildu informāciju